Aktualnie poszukujemy ambitnych inżynierów do współpracy przy nowych tematach takich jak: przemysł ciężki, galerie handlowe czy hale magazynowe.

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami klienta,
  • Wykonywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i przetargowej,
  • Wykonywanie projektów zgodnie z oczekiwaniami projektanta,
  • Praca w środowisku CAD.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji,
  • Bardzo dobra znajomość programów branżowych (przede wszystkim grupy AUTODESK),
  • Znajomość języka angielskiego (minimum w stopniu komunikatywnym),
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Rozwinięte kompetencje wielozadaniowości,
  • Znajomość projektowania BIM będzie dużym atutem,
  • Dokładność, terminowość.

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy,
  • Wynagrodzenie zależnie od doświadczenia i formy zatrudnienia,
  • Rekomendowana współpraca jako B2B na fakturę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w godzinach 8:00 – 16:00,
  • Współpraca z profesjonalistami,

Oczekujemy:

  • Zaangażowania,
  • Samodzielności,
  • Ambicji,