Aktualnie poszukujemy ambitnych inżynierów do współpracy przy nowych tematach takich jak: przemysł ciężki, galerie handlowe czy hale magazynowe.

Asystent projektanta instalacji elektrycznych

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac projektowych instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia,
  • Udział w wykonywaniu dokumentacji budowlanej, wykonawczej i przetargowej,
  • Praca w środowisku CAD,
  • Tworzenie schematów jednokreskowych, widoków czołowych rozdzielnic, planów instalacji odgromowej, tras koryt kablowych oraz detali instalacyjnych,
  • Projektowanie instalacji słaboprądowych będzie dodatkowym atutem.

Wymagania:

  • Minimum 1 roczne doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych (lub student bez doświadczenia),
  • Posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie instalacji elektrycznych,
  • Bardzo dobra znajomość programów branżowych (przede wszystkim grupy AUTODESK),
  • Znajomość języka angielskiego (minimum w stopniu komunikatywnym),
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Rozwinięte kompetencje wielozadaniowości,
  • Znajomość projektowania BIM będzie dużym atutem,
  • Dokładność, terminowość, samodzielność.

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w godzinach 8:00 – 16:00,
  • Współpraca z profesjonalistami,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Rekomendowana współpraca jako B2B na fakturę,

Oczekujemy:

  • Zaangażowania,
  • Samodzielności,
  • Ambicji,